"אדם אינו יכול לפתוח פרק חדש בחייו אם הוא קורא את אותו הפרק שוב ושוב"

טיפול באנשים שחוו טראומה, נמצאים במצוקה נפשית או מתקשים לצאת ולהתאושש ממצבי משבר נגע לליבי מאז ומתמיד.
אני רואה בעבודתי כמטפלת פסיכותרפיסטית כשליחות ושמחה שהצלחתי לעזור למטופלים רבים לשפר את הרגשתם במהלך שנות עיסוקי במקצוע חשוב זה.

במהלך הקריירה המקצועית שלי כמטפלת קלינית התמזל מזלי להתמחות ולסייע בטיפול פסיכולוגי פרטני וקבוצתי במרכז לנפגעי ונפגעות תקיפה מינית בחיפה, להרצות בפני רופאים ופסיכיאטרים בנושא זה, לטפל בקשישים במסגרת עמותת 'עמך', להעניק טיפולים מקצועיים לחברי הקהילה החרדית ויז'ניץ בחיפה, וכן ללוות ולטפל בילדים בסיכון. בנוסף, בשנים האחרונות קיבלתי בקליניקה שלי וטיפלתי במאות מטופלים חברי קופת חולים מכבי שפנו אלי בשל מגוון רחב של מצוקות נפשיות וחברתיות, טראומות, חרדות ומשברי חיים.
כפסיכותרפיסטית קלינית מומחית מוסמכת ומנוסה אני מעניקה טיפול נפשי פסיכו-דינאמי לנשים וגברים, בני נוער וילדים. אשמח לתרום מידיעותיי המקצועיות ומניסיוני הרחב בטיפול נפשי ולסייע גם לכם לטפל בבעיות רגשיות כמו דיכאון, חרדה, דימוי עצמי נמוך או טראומה כתוצאה מפגיעה מינית, ולהתגבר על תופעות כגון הפרעות אכילה, הפרעות קשב וריכוז ואף מצוקה חברתית או בעיות התנהגות אחרות. לחצו כאן כדי לקרוא מדוע אני חושבת שטיפול פסיכולוגי מומלץ לכל אדם.

התמחויותיי המקצועיות כמטפלת קלינית:
  • בוגרת מסלול MA תואר שני בעבודה סוציאלית טראומה קלינית
  • פסיכותרפיסטית מוסמכת בוגרת ביה"ס לפסיכותרפיה באוניברסיטת חיפה
  • בעלת התמחות בשיטת טיפול EMDR
  • בעלת התמחות בשיטת טיפול DBT
  • מומחית בעלת ניסיון רב בטיפול בתחום פגיעות מיניות, טראומה ומשבר

אוכל לקיים את מפגשי הטיפול בקליניקה הפרטית שלי בחיפה, אך ניתן לקיים גם טיפולי אונליין שוטפים באמצעות האינטרנט.
טיפולים פסיכותרפיים-פסיכולוגיים מקוונים מתאימים למי שמתגוררים רחוק מהקליניקה, או למי שמעוניינים ליהנות מטיפול מקצועי ואיכותי מסביבתם הנוחה. לחצו כאן כדי לקרוא מעט יותר בנושא זה.


אם אתה זקוק לעזרה בהתמודדות מול מצוקה נפשית, אם את מעוניינת לצאת מהמשבר באמצעות טיפול רגשי או במידה ואתם מתעניינים בהדרכה הורית שתעזור לכם ולילדכם, כולל אפשרות טיפול באמצעות אמנות ומשחק, אשמח שתפנו אלי באמצעות מספר הטלפון המצוין מטה או באמצעות פניה דרך האתר לתיאום פגישת היכרות ונתחיל את תהליך הטיפול הפסיכותרפי המקצועי שישפר את איכות חייכם.
פסיכותרפיסטית מוסמכת חגית מרום - אודותייפסיכותרפיסטית מוסמכת חגית מרום - אודותייפסיכותרפיסטית מוסמכת חגית מרום - אודותיי